محصولات

جداکننده مهدپايپ ١ مشكي

جدا کننده های محوطه سازی مالچ و سنگ را در جای خود حفظ می کند و همچنین محوطه کاشت را محفوظ نگه می دارد

این محصول متشکل از یک لوله پلی اتیلنی در قسمت فوقانی است که وظیفه آب رسانی را دارد ( می توان به آن قطره چکان آبیاری و شیر ضد شوره و آبپاش وصل نمود ) و یک صفحه کنگره ای پلی اتیلنی که برای استقرار در زمین و جداسازی خاک به کار می رود ، طراحی شده است . نمای سطح مقطع صفحه بعد که شامل یک لبه گرد و یک لبه کنگره ای در سر دیگر می باشد ، ساختار محصول را نشان داده است . قسمت کنگره ای را طوری در زمین قرار می دهند که قسمت گرد برروی سطح زمین قرار بگیرد و قسمت کنگره ای از عبور و رشد گیاه داخل خاکهای نامناسب جلوگیری کند . این لوله ها بسیار مقاوم بوده و برای همه نوع آب و هوا به ویژه آب و هوای گرم و خشک طراحی شده است .

جداکننده مهدپايپ ٢ سفيد

این جدا کننده، علاوه بر جدا سازی دارای قابلیت عبور نور است.

این محصول توسط پلی اتیلن 100% قابل باریافت تولید می شود. این محصول لبه های جداسازی شده شما را در طول شب با نور ملایم LED روشن می کند و بر زیبایی محوطه و مسیر هایی که احتیاج به راهنما در طول شب دارند بیش از پیش می افزاید. این جدا کننده در رنگهای مختلف قابل اجرا میباشد.

جدا کننده مهدپايپ ٣ مخفي

با این جدا کننده مرز بندی هایی تقریبا نا مرئی می توان ایجاد کرد.

این محصول از مواد 100% قابل بازیافت تولید می شود. جدا کننده های نازک و منعطف ما مرزبندی هایی نامرئی و خطوطی تمیز و دقیق را بوجود می آورند که فاقد لبه های تیز هستند و در مقایسه با لبه های فلزی و چوبی و بتنی بسیار امن هستند. این محصول را می توان به راحتی توسط حرارت به شکل ها و آرم های گوناگون شکل داد

جدا کننده سارینا پیور (Sarina Paver)

سارینا، قویترین محصول جدا کننده برای ایجاد مرز بندی هایی نا مرئی، مستحکم و دقیق است.

این محصول توسط پلی اتیلن 100% قابل باریافت تولید می شود. این محصول لبه های جداسازی شده شما را در طول شب با نوری ملایم روشن می کند و بر زیبایی محوطه و مسیر هایی که احتیاج به راهنما در طول شب دارند بیش از پیش می افزاید.

جدا کننده تارنا

با این نوار جدا کننده مرز بندی هایی تقریبا نا مرئی، زیگزاگی و خطوطی منعطف می توان ایجاد کرد.

این محصول از مواد 100% قابل بازیافت تولید می شود. جدا کننده های نازک و منعطف ما مرزبندی هایی زیگزاگی و خطوطی منعطف و نامرئی را بوجود می آورند که فاقد لبه های تیز هستند و در مقایسه با لبه های فلزی و چوبی و بتنی بسیار امن هستند. این محصول را می توان به راحتی توسط حرارت به شکل ها و آرم های گوناگون تغییر حالت داد

مقايسه تكنولوژيهاي جداكننده