محصولات

جداکننده مهدپايپ ١ مشكي

جدا کننده های محوطه سازی مالچ و سنگ را در جای خود حفظ می کند و همچنین محوطه کاشت را محفوظ نگه می دارد

این محصول متشکل از یک لوله پلی اتیلنی در قسمت فوقانی است که وظیفه آب رسانی را دارد ( می توان به آن قطره چکان آبیاری و شیر ضد شوره و آبپاش وصل نمود ) و یک صفحه کنگره ای پلی اتیلنی که برای استقرار در زمین و جداسازی خاک به کار می رود ، طراحی شده است . نمای سطح مقطع صفحه بعد که شامل یک لبه گرد و یک لبه کنگره ای در سر دیگر می باشد ، ساختار محصول را نشان داده است . قسمت کنگره ای را طوری در زمین قرار می دهند که قسمت گرد برروی سطح زمین قرار بگیرد و قسمت کنگره ای از عبور و رشد گیاه داخل خاکهای نامناسب جلوگیری کند . این لوله ها بسیار مقاوم بوده و برای همه نوع آب و هوا به ویژه آب و هوای گرم و خشک طراحی شده است .

جداکننده مهد پایپ 1 مشکی سرزمین سبز پرندیان

جداکننده مهدپايپ ٢ سفيد

این جدا کننده، علاوه بر جدا سازی دارای قابلیت عبور نور است.

این محصول توسط پلی اتیلن 100% قابل باریافت تولید می شود. این محصول لبه های جداسازی شده شما را در طول شب با نور ملایم LED روشن می کند و بر زیبایی محوطه و مسیر هایی که احتیاج به راهنما در طول شب دارند بیش از پیش می افزاید. این جدا کننده در رنگهای مختلف قابل اجرا میباشد.

جداکننده مهد پایپ 2 سفید سرزمین سبز پرندیان

جدا کننده مهدپايپ ٣ مخفي

با این جدا کننده مرز بندی هایی تقریبا نا مرئی می توان ایجاد کرد.

این محصول از مواد 100% قابل بازیافت تولید می شود. جدا کننده های نازک و منعطف ما مرزبندی هایی نامرئی و خطوطی تمیز و دقیق را بوجود می آورند که فاقد لبه های تیز هستند و در مقایسه با لبه های فلزی و چوبی و بتنی بسیار امن هستند. این محصول را می توان به راحتی توسط حرارت به شکل ها و آرم های گوناگون شکل داد

جدا کننده مهدپايپ ٣ مخفي سرزمین سبز پرندیان

جدا کننده سارینا پیور (Sarina Paver)

سارینا، قویترین محصول جدا کننده برای ایجاد مرز بندی هایی نا مرئی، مستحکم و دقیق است.

این محصول توسط پلی اتیلن 100% قابل باریافت تولید می شود. این محصول لبه های جداسازی شده شما را در طول شب با نوری ملایم روشن می کند و بر زیبایی محوطه و مسیر هایی که احتیاج به راهنما در طول شب دارند بیش از پیش می افزاید.

جدا کننده سارینا پیور (Sarina Paver) سرزمین سبز پرندیان

جدا کننده تارنا

با این نوار جدا کننده مرز بندی هایی تقریبا نا مرئی، زیگزاگی و خطوطی منعطف می توان ایجاد کرد.

این محصول از مواد 100% قابل بازیافت تولید می شود. جدا کننده های نازک و منعطف ما مرزبندی هایی زیگزاگی و خطوطی منعطف و نامرئی را بوجود می آورند که فاقد لبه های تیز هستند و در مقایسه با لبه های فلزی و چوبی و بتنی بسیار امن هستند. این محصول را می توان به راحتی توسط حرارت به شکل ها و آرم های گوناگون تغییر حالت داد

مقايسه تكنولوژيهاي جداكننده